واردات ماشین آلات آبیاری
واردات انواع ماشین آلات آبیاری دست دوم و نو

واردات انواع ماشین آلات آبیاری دست دوم و نو

واردات انواع ماشین آلات آبیاری نو و کارکرده (مستعمل) به ایران از کشورهای مختلف و ترخیص آن از گمرک توسط گروه تجاری دُرینا

متخصص در واردات انواع ماشین آلات آبیاری نو و دست دوم

اخذ مجوزها و ثبت سفارش در کمترین زمان از تمام گمرکات ایران

در صورت نیاز به واردات و مجوزهای لازم می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

انواع خودروهای آبیاری

خودروهای آبیاری، انواع مختلفی وجود دارند که به منظور افزایش بهره‌وری و کارایی در عملیات آبیاری استفاده می‌شوند. در ادامه به برخی از انواع معمول خودروهای ابیاری اشاره می‌کنم:

خودروهای پراکنده‌کننده (Sprayer Trucks): این خودروها مجهز به مخازن آب و سیستم‌های پراکنده‌سازی هستند که آب را به شکل قطرات ریز یا پراش به مزارع یا باغات پاشش می‌دهند. این روش آبیاری بهبود کارایی مصرف آب را ارتقا می‌دهد و به منظور پوشش گسترده‌تر سطح مورد نیاز استفاده می‌شود.

خودروهای آبیاری مستقیم (Drip Irrigation Trucks): این خودروها از سیستم‌های قطره‌ای استفاده می‌کنند که آب را به صورت آهسته و مستقیم به نزدیکی ریشه‌های گیاهان تخلیه می‌کنند. این روش آبیاری دقیق و کم‌آب‌بر است و مناسب برای مناطقی با منابع آب محدود است.

خودروهای آبیاری قراضه (Furrow Irrigation Trucks): این خودروها از روش آبیاری قراضه استفاده می‌کنند که آب را در امتداد ردیف‌های خاکی یا قراضه‌ها جریان می‌دهد. آب از یک سمت به راسته‌ها یا قراضه‌ها می‌ریزد و از طریق خاک به ریشه‌های گیاهان نفوذ می‌کند.